Новини

У Яворові відбувся гарбузовий фестиваль

У місті Яворові Львівської області відбувся традиційний «гарбузовий фестиваль», який пройшов на церковному подвір’ї стародавнього храму Різдва Пресвятої Богородиці, що в мікрорайоні «Мале Передмістя».

Про це повідомив сьогодні, 25 вересня, власкор IA ZIK.

Яворівські господарі прикотили на це осіннє свято величезні гарбузи, вирощені на своїх городах. Поважне журі, очолюв автор ідеї «гарбузового фестивалю», ветеран Збройних сил України, багаторічний депутат Яворівської міської ради Іван Вербенець.

Перше місце здобув мешканець Яворова Віктор Чорній, який виростив разом зі своїми онуками Назарчиком та Анною, гарбуз – у 43 кг 350 г.

Під час цього осіннього свята учасники, а їх зібралося декілька сотень, могли поласувати гарбузовими кашею та соком. Старожили ділилися рецептами страв із гарбуза та розповідали про цілющі властивості цих плодів.

Родзинкою «гарбузового фестивалю» в Яворові став виступ військового оркестру легендарної 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила, більшість музикантів якої воювали за державу на Сході зі зброєю в руках.

Новини