Новини

У Львові відзначили кращих працівників туристичної галузі

Сьогодні, 26 вересня, у МА «Львів» імені Данила Галицького відбулося святкування Міжнародного дня туризму. І цієї нагоди відбувся захід «Мандруй! Літай! Пізнавай!».

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Привітати представників галузі напередодні професійного дня завітав перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус.

«Розвиток туризму є одним із пріоритетів Львівської обласної ради. Це і розбудова інфраструктури, доріг, відновлення історичних пам’яток, впорядкування ландшафтних парків, розробка туристичних маршрутів та облаштування місць відпочинку. Для цього ми залучаємо кошти як обласного бюджету, так і міжнародно-технічну допомогу. Вітаю вас, будьте активними і запрошую до співпраці», – зазначив Андрій Білоус.

Відтак Андрій Білоус відзначив Грамотами Львівської обласної ради кращих представників туристичної галузі Львівщини.

Опісля в межах заходів відбулася панельна дискусія «Міжнародний аеропорт «Львів» – потужний авіаційний хаб» за участі Тетяни Романовської – генерального директора МА «Львів» імені Данила Галицького,  Катерини Стащишин – регіонального менеджера з продажу авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України, Тараса Старака  – регіонального представника з маркетингу авіакомпанії «Turkish Airlines» у Львові.

Як відомо, 27 вересня в Україні відзначається щорічний Міжнародний день туризму.

Новини