Новини

Буськ відзначив 921-у річницю від дня заснування

Учора, 30 вересня, відбулися урочисті заходи з нагоди 921-ї річниці від дня створення міста Буськ.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Відтак, розпочали святкування із Богослужіння у храмах міста. Опісля, відбулись футбольний та волейбольний турніри.

Також організували легкоатлетичний пробіг вулицями міста, велопробіг за участю дітей дошкільного віку.

Зі святом присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“Сьогодні, у цей день, коли у нас гарний настрій, погода, нам необхідно подякувати тим людям, які роблять для нас найважливішу річ – бережуть наші кордони. Вони роблять усе для того, щоб тут, у Буську, на Галичині, кожна людина могла відчувати краплинку миру, свободи. Я переконаний, що ми обов’язково дочекаємося наших захисників, які повернуться додому з перемогою, живі та здорові”, – зазначив очільник Львівщини.

Довідково:

Буськ — місто в Україні, яке є адміністративним центром Буського району Львівської області.

Буський район розташований у східній частині Львівської області, на віддалі 51 км від обласного центру м.Львів. Межує з Бродівським, Радехівським, Кам’янка-Бузьким, Золочівським та Пустомитівським районами області (площа 850 кв. км).

У складі району місто Буськ – адміністративний центр, селища міського типу Красне і Олесько, 24 сільські ради, до складу яких входить 83 населені пункти.

Через територію Буського району проходить міжнародна залізнична магістраль до столиць багатьох європейських держав (вузлова станція Красне). Автотраса Київ – Чоп проходить біля перлини області – Олеського замку (14-17 ст.), який користується популярністю серед туристів і входить до найвідомішого туристичного маршруту „Золота підкова Львівщини”  (об’єднує Олеський, Золочівський, Підгорецький та Свірзький замки).

Новини