Новини

Туристичний потенціал області – на салоні UITM’2018

3-5 жовтня управління туризму та курортів Львівської ОДА презентує туристичні та курортні можливості Львівщини на ювілейному 25 Міжнародному туристичному салоні «Україна» – UITM’2018, у якому традиційно беруть участь основні гравці міжнародного і національного туристичного ринку. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

За сприяння управління туризму та курортів Львівської ОДА відвідувачі дізнаються про головні туристичні особливості Львівської області: привабливі для туристів дестинації, природні та лікувально-оздоровчі ресурси. На головному туристичному святі України буде також презентовано туристичний путівник “Мандри Львівщиною: природні та еко-локації”, який описує мальовничі куточки області та відкриває для пізнання унікальні природні локації регіону.

Щорічно туристичний салон об’єднує сотні компаній-учасниць, делегатів готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній і аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів від державних міністерств і відомств, агентів суміжних індустрії з України та 20 країн.

У 2018 року участь в головній виставці сезону беруть участь національні туристичні організації з Болгарії, Єгипту, Індії, Палестини, Польщі та Таїланду, Чеської Республіки. Окрім цього, у географії учасників будуть представлені Перу, Мексика, США, Італія, Франція, Угорщина, Китай, Туреччина, Україна, Фінляндія.

За ініціативи Національної туристичної організації України акцент цього року на сталому розвитку туризму.

Ділова програма UITM в цьому році включає заходи, семінари та дискусії, присвячені найбільш важливим питанням туристичної галузі. Будуть проведені панельні дискусії та круглі столи, що стосуються розвитку туризму в Україні. Традиційно на виставці не залишається без уваги тема IT-технологій в туризмі.

Організатор UITM – провідний виставковий оператор України ДП “Прем’єрЕкспо” (ITE GroupPlc, Великобританія), заходи якого проходять на найвищомурівні з максимальною користю для всіх зацікавлених сторін.

Новини