Новини

У Стрию пройде фестиваль органічної їжі

Упродовж трьох днів, 26-28 жовтня, у Стрию відбудеться традиційний великий Карпатський ярмарок «Стрий-Органік-Фест». На ярмарок-фестиваль запрошені виробники екологічно чистої та сільськогосподарської продукції з усієї України.

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській райдержадміністрації.

Організатори заходу: кооператив здорового харчування «ВІРА», кредитна спілка «Вигода», фонд громад «Рідня».

До участі у ярмарку запрошують долучитися сільські громади Стрийщини, щоб презентувати свою історію, народні ремесла, творчість та виробничі успіхи. Крім того, кожен фермер, кооператив чи одноосібний господар зможе тут продати свою продукцію, укласти договір на її реалізацію.

Цей захід стане чудовою нагодою познайомити покупців та туристів з красою нашого краю, його привітними мешканцями, зробити закупи, провести незабутньо час, відпочити.

Гості зможуть придбати різномiанітні продукти, посмакувати гарячі страви від найкращих кухарів регіону, гарячого вина, продегустувати мед, сири та інше. А також купити сувеніри, різноманітні прикраси карпатських умільців.

Під час фестивальної частини буде проводитися творча імпреза «Місто митців», головний зміст якої – майстер-класи для від професіоналів народних ремесел, виставка-продаж доробків художників, скульпторів, гончарів, ковалів, вишивальників та ін.

На сцені фестивалю буде відбуватись святковий концерт за участю талантів регіону.

На Майдані працюватимуть атракціони та проводитимуться різноманітні ігри, конкурси для дітей та дорослих, козацькі забави для любителів спорту, де вони зможуть продемонструвати свою силу та спритність.

Серед гостей фестивалю буде розігруватись лотерея, розповіли у райдержадміністрації.

Новини