Новини

Доброчинці рятують старовинний храм у Підгірцях

У рамках віднови пам’ятки архітектури національного значення – храму Воздвиження Чесного хреста і Святого Йосифа Обручника в с. Підгірці – парафіяльна громада розпочинає безстрокову доброчинну реставраційну ініціативу «Подаруй ангелу крила».

Про це повідомляє інформаційний ресурс УГКЦ.

Добродіями було передано низку старовинних сакральних скульптур, які за різних історичних обставин зазнали пошкоджень і потребують реставрації, зрештою, як і сам храм. Одними з таких скульптур є ангели, в яких пошкодженні або відсутні частини рук, ніг, а також крила.

Відтак для втілення амбітної мети 14 жовтня, на свято Покрову Божої Матері, у парафіяльному храмі с. Підгірці (навпроти замку) відбудуться доброчинні святкові заходи.

11:00 – Літургія та освячення копій чудотворних ікон Західної України; 12:30 –  Благодійний концерт камерного ансамблю, а відтак свято сирника та ярмарок. Громада запрошує всх охочих на святкування та просить підтримати відновлення історичного храму який є пам’яткою архітектури національного значення XVIII ст.

Даруючи «ангелу крила», ви окрилюєте свою душу добром, за яке Господь завжди винагороджує сторицею, – наголошує у своєму зверненні-запрошенні  настоятель о. Тарас Дзьоба.

Новини