Новини

У Львівській облраді відкрили фотовиставку «Наші Герої»

У вівторок, 9 жовтня, у холі Львівської обласної ради відкрилася фотовиставка «Наші Герої» в межах проекту «Україна єдина: Журналісти Львівщини та Луганщини «за»!». Участь у відкритті виставки взяло керівництво облради, журналісти, фотографи.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Експозиція складається зі світлин, які фотомитці Львівщини та Луганщини надсилали на фотоконкурс, який триватиме впродовж місяця. Відтак через онлайн-голосування буде визначено трьох переможців.

«Приємно повідомити, що аналогічна виставка відбувається у Луганській обласній військово-цивільній адміністрації. Це означає, що медійні обміни в дії!, – зазначив голова обласної ради Олександр Ганущин. – За час поки готувалася виставка сталася подія, яка нагадує нам – в країні війна триває, вона не завершена, а на Сході гинуть наші захисники. Один з фотокореспондентів, якому лише 23 роки, подав свої світлини на конкурс, і виконуючи завдання, підірвався на російській міні. Він не загинув, але втратив ногу. Сьогодні цю виставку ми присвячуємо йому і усім Героям, які захищають нашу землю».

Також інформуємо, що від сьогодні стартує он-лайн голосування за кращу світлину за посиланням: https://poll.app.do/ricbjf

Три автори за призові місця отримають грошові винагороди.

Довідково:

Конкурс «Наші Герої» покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах, виставках.

Проект здійснюється в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.

Новини