Новини

День Захисника в області: урочистості та фестивалі

У неділю, 14 жовтня, Львівщина відзначатиме День Захисника України. У межах відзначення  усіх храмах області помоляться за Україну.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У селище Красне Буського району відбудеться віче біля могили останнього головнокомандувача УПА Василя Кука і біля Могили повстанців, а також відкриття та освячення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

У Дрогобичі у військовій частині А 1108 організують виставку військової техніки та спілкування з учасниками АТО.

У м. Жидачеві пластуни та мешканці району зберуться на відкриття пластового року, в межах якого відбудеться ярмарок, ігри та квести. Спортивно-патріотичний захід “Ігри патріотів” та відкриття пластового року відбудеться й у Яворові.

На могилі Українських Січових Стрільців у Рудках освятять Пам’ятний Хрест та проведуть чин панахиди.

Львівське обласне козацьке товариство Всеукаїнської громадської організації  «Українське реєстрове козацтво» у Жовкві організує науково-історичну конференцію, в програмі якої також передбачено екскурсія-ознайомлення з культурною спадщиною Жовкви та частування кулішем.

Пам’ять українського військового діяча, сотника УПА Василя Василяшка вшанують у Народному домі с. Завишень Сокальського району, де відбудеться освячення меморіальної дошки Василеві Василяшку та святковий концерт.

Урочиста хода до Дня Захисника України вулицями міста пройде у Радехові, Дрогобичі та у Бориславі.

У районному Народному домі  м. Сокаль відбудеться Гала-концерт переможців районного етапу дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги», а у Бродах – фестиваль патріотичної пісні «Наша слава козацька».

Новини