Новини

На Сколівщині відкрили історико-краєзнавчий музей

У  свято Покрови, відзначення Дня козацтва, створення УПА та Дня Захисника України, в м. Сколе урочисто відкрилио історико-краєзнавчий музей  «Сколівщина». Створено Музей  відповідно до рішення Сколівської районної ради від 17 серпня 2017 року.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Обряд благословення та освячення приміщення та експозицій Музею відслужив  настоятель церкви Святого Великомученика Пантелеймона, військовий капелан о.Володимир Борис.

Для сколівчан та гостей вперше експозиції Музею представили: Теодор Витвицький  – «Духовну Сколівщину», Микола Клепуц та Роман Щур «Національно-визвольні змагання», Ігор Чудійович – «Історію сакральної  Сколівщини» та «Державу  баронів Гределів», Тетяна Зінкевич – «Бойківську світлицю», Василь Приндак –  сторінку НПП «Сколівські Бескиди».Також  присутні  змогли відвідати і  повстанську криївку, яка діє в Музеї.

Пісенно-музичний патріотичний  супровід урочистостей представили хоровий колектив Народного ансамблю пісні і танцю «Бойківщина» та Народний ансамбль народної музики «Файні бойки».

Новини