Новини

У Львові відкрито Міжнародну виставку ТурЕКСПО

Сьогодні, 16 жовтня, у Львівському Палаці мистецтв розпочалась ХІХ Міжнародна виставка «ТурЕКСПО», що відбувається в межах Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. Свій туристичний потенціал на XVIII Міжнародній виставці-ярмарку «ТурЕКСПО» представлять 7 країн світу та 17 областей України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Під час виставки представники міжнародних туристичних організацій та керівники закладів розміщення відпочинку та оздоровлення зможуть зустрітися, обмінятись досвідом т а налагодити контакти для подальшої співпраці.

Основна мета виставки – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.

«Для Львівщини розвиток туризму є одним із пріоритетних завдань. Тому стратегія розвитку області передбачає підвищення туристичної привабливості. Формування позитивного туристичного іміджу Львівщини сприятиме також розвитку інфраструктури. Це надає можливість реалізовувати багато заходів з допомогою міжнародної технічної допомоги та проектів Уряду. Сьогоднішня виставка важлива тим, що може стати майданчиком для плідних комунікацій та зародження нових проектів», – наголосила керівник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Цільова аудиторія відвідувачів виставки: туристичні фірми, ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, розважальних закладів, інвестори та активні туристи.

Одночасно з виставкою «ТурЕКСПО» відбувається виставка «Готельний та ресторанний бізнес». Міжнародний форум індустрії туризму та гостинності триватиме до 18 жовтня.

Новини