Новини

Виставка про ЗУНР мандруватиме Львівщиною

У понеділок,  29 жовтня, у приміщенні районного Народного дому міста Яворова відбудеться презентація мандрівної виставки «ЗУНР: галицький вимір Української  революції  1917-1921 рр.».

Інтерактивну пересувну виставку, приурочену 100-річчю проголошення Західноукраїнської Народної Республіки створив Львівський історичний музей за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

Ця виставка складається з 7 інформаційних стендів, які висвітлюють найважливіші сторінки з історії становлення української державності на теренах Західної України у 1917-1921 рр.

Презентація інтерактивної пересувної виставки у районах Львівської області дає можливість відвідувачам, зокрема молоді, більш детально ознайомитись з ключовими історичними подіями проголошення Західноукраїнської Народної Республіки.

Показ виставки триватиме тиждень, після чого вона її представлять в інших містах області, а саме:  Городку,  Мостиськах,  Старому  Самборі,  Турці, Сколе, Стрию, Дрогобичі та Миколаєві.

Новини