Новини

Осінній салон «Високий Замок» запрошує гостей

У вівторок, 6 листопада, у Львівському палаці мистецтв відбудеться відкриття ХХІІ Осіннього салону “Високий Замок – 2018”. Початок о 16:00 год.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Як повідомили організатори, усі три поверхи Львівського палацу мистецтв будуть задіяні мистецькою частиною, адже імпреза складається з п’яти частин: виставка робіт учнів мистецьких відділень та художніх шкіл, виставка українського плакату, виставка студентської творчої графіки кафедри книжкової та станкової графіки Української академії друкарства, виставка-вшанування метра, що відійшов у вічність, – Григорія Смольського, і сам конкурс “Осінній салон “Високий Замок-2018”.

Відтак удруге в межах Осіннього Салону на першому поверсі Львівського палацу мистецтв триватиме виставка робіт від дітей із мистецьких відділень та художніх шкіл Львівщини.

Виставка Українського плакату студентів кафедри дизайну Національного лісотехнічного університету України, буде присвячена до 145-ї річниці їхньої alma mater та 25-річчя статусу “університет”.

Цього року у межах Салону вшануємо виставкою метра, що відійшов у вічність, – Григорія Смольського. «Григорій Смольський – учень школи Олекси Новаківського. Він і дотепер нерозкрита сторінка. Він настільки самобутній, що не вкладається у жодну мистецьку рамку. Це чоловік, який відкрив Космач, написав книгу про Довбуша, мав гарне почуття гумору», – розповів головний художник Львівського палацу мистецтв, заслужений діяч України Орест Скоп.

Новини