Новини

Кінотеатр «Львів» хочуть приєднати до Палацу мистецтв

Сьогодні, 5 листопада, відбулося засідання постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Спочатку члени комісії розглянули питання про приєднання КП ЛОР «Кінотеатр «Львів» до КЗК КМЦ ЛОР «Львівський палац мистецтв» та виділення коштів для проведення ремонтних робіт кінотеатру.

На переконання депутатів, необхідно максимально сприяти збереженню кінотеатру і в подальшому використовувати його для проведення обласних заходів. «Було б доцільно з Львівського палацу мистецтв у приміщення кінотеатру перенести Народний музей Тараса Шевченка. Крім того, там можна буде використовувати концертний зал на 900 місць. Є ідея заснувати в приміщенні кінотеатру Музей кіномистецтва», – розповів голова комісії Юрій Візняк.

У результаті – комісія вирішила звернутися з відповідними пропозиціями до комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку і до комісії з питань комунального майна та приватизації.

Нагадаємо, кінотеатр «Львів», що у Стрийському парку, колись один з найбільших у місті, сьогодні потребує капітального ремонту.

Варто зауважити, що депутати також розглянули бюджетні запити на 2019 рік департаменту внутрішньої та інформаційної політики і департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Наприкінці засідання члени комісії взяли до відома інформацію про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік за 9 місяців.

Новини