Новини

До 100-річчя ЗУНР Львівська облрада вручить Почесні відзнаки

На Львівщині в межах урочистих заходів до 100-ї річниці утворення ЗУНР  нагородять видатних діячів нещодавно заснованою Почесною відзнакою Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення ЗУНР».

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Як повідомив ініціатор заснування цієї нагороди – перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, відзнаки вже виготовлені й чекають на своїх володарів.

Зауважимо, що Почесною відзнакою нагороджуватимуть учасників національно-визвольної боротьби українського народу, а також державних, політичних, громадських діячів, науковців, іноземних громадян й активних учасників українського державотворення, які своєю працею утверджують та розбудовують незалежну Україну.

До слова, ювілейна відзнака виготовляється з латуні. В основі «Галицький хрест» з вишневою прозорою емаллю. Другий рівень – щит з зображенням герба ЗУНР. Обидва елементи позолочені. На реверсі текст «100-річчя ЗУНР, 1918-2018», а також шляхом лазерного гравірування наноситься порядковий номер відзнаки. Відзнака через кільце кріпиться до орденської стрічки. На стрічку замонтована позолочена лаврова галузка з латуні.

Нагадаємо, 18 вересня Львівська обласна рада підтримала проект рішення «Про Почесну відзнаку Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення ЗУНР», заснувавши своїм рішенням цю нагороду.

Новини