Новини

Названо переможців фотоконкурсу «Наші Герої»

Сьогодні, 7 листопада, за участі голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, фотографів, журналістів оголошено результати голосування у фотоконкурсі на кращу світлину в межах виставки «Наші Герої».

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Олександр Ганущин подякував усім тим, хто взяв участь у фотоконкурсі як з Львівщини, так і з Луганщини. «Такі проекти – це шана нашим Героям, які щодня стоять на варті нашої незалежності та захисті наших кордонів. Їхні подвиги мають бути в пошані, а імена загиблих – навіки закарбовані в місцях пам’яті. Слава нашим Героям», – зазначив він.

Сьогодні учасники фотоконкурсу отримали Подяки голови обласної ради, а переможцю, який зайняв 3 місце у конкурсі – фотокореспонденту газети «Львівська пошта» Олегу Огороднику – Олександр Ганущин вручив Почесну відзнаку та грошову винагороду.

Як відомо, фотовиставка здійснювалася в межах проекту «Україна єдина: Журналісти Львівщини та Луганщини «за»!». Участь у ній взяли 17 фотографів з Львівщини та Луганщини.

На ФБ-сторінці обласної ради була можливість переглядати та голосувати за авторів, які надіслали свої роботи на конкурс.

Відтак голосування завершено і визначено переможців.

Перше місце у конкурсі здобув Макс Алєксєєв (Луганщина) за фото під назвою «Промінь».

Друге місце – Валентин Ткалич (Луганщина) фото «КП ВВ Станиця-Луганська».

Третє місце – Олег Огородник (Львів) фото «Герой війни».

З результати голосування можна ознайомитися тут:

Попередньо переможцям з Луганщини Олександр Ганущин передав також почесні відзнаки та грошові винагороди.

Також пропонуємо переглянути відео, в якому Олександр Ганущин вітає переможців фотоконкурсу з Луганщини.

Довідково:

Конкурс «Наші Герої» покликаний налагодити міжрегіональні контакти, об’єднати зусилля задля підтримки наших захисників, а також зробити відомими для загалу імена наших Героїв та прославити їх у фотороботах, виставках.

Проект здійснюється в рамках Програми “Змінимо країну разом”, яка реалізується Асоціацією “Єврорегіон Карпати – Україна” та фінансується за кошти обласного бюджету Львівської області та компанії ДТЕК.

Новини