Новини

2019-й на Львівщині стане роком ОУН та Степана Бандери?

Постійна комісія Львівської облради з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації підтримала ініціативу щодо проголошення 2019 року Роком української родини, проголошення 2019 року Роком ОУН та проголошення 2019 року Роком Степана Бандери з нагоди відзначення 1 січня 2019 року 110-річчя від дня його народження.

Таке рішення прийнято на черговому засіданні комісії, що відбулося сьогодні, 30 листопада, повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Окрім того, у 2019 році відзначатиметься 150-річчя від дня народження Кирила Трильовського – військовика, громадсько-політичного діяча, українського патріота. До комісії звернулися члени ініціативної групи щодо надання фінансової допомоги для проведення капітального ремонту по виведенню з аварійного стану житлового будинку К. Трильовського в с. Богутин Золочівського району.

Відтак комісія вирішила звернутися до департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації та департаменту архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації щодо надання пропозицій стосовно можливості фінансування відновлення родинного маєтку та проведення заходів із відзначення ювілею Кирила Трильовського.

Новини