Новини

Обласний бюджет – 2019: що отримають культура та туризм

Сьогодні, 4 грудня, комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму духовного відродження та ЗМІ підтримала проект бюджету на 2019 рік, у якому передбачений фінансовий ресурс для основних профільних програм.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

Зокрема, у проекті обласного бюджету на 2019 рік видатки для департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації становлять 343284,3 тис. грн..

Ці кошти планують скерувати на заробітну плату, на виконання програми розвитку культури Львівщини, зокрема на популяризацію української мови та культури, підтримку народних домів, музеїв, мистецьких шкіл та мистецьких ініціатив, поповнення бібліотечних фондів, відзначення державних свят та вшанування сучасних героїв, підтримку видатних особистостей, установ та закладів культури обласного підпорядкування та в рамках співфінансування проектів МТД „Світ Карпатських розет” тощо.

Що стосується охорони і збереження культурної спадщини Львівської області, то у програмі передбачається сума в розмірі 20000 тис. грн..

Зокрема, на встановлення пам’ятника з нагоди 100-річчя військової наступальної операції Української Галицької Армії, на утримання заповідників та інші заходи.

Для виконання програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів планується 2410 тис. гривень. Зазначені кошти планується спрямувати на проведення заходів з нагоди державних свят, знаменних дат місцевого значення, поширення соціальної реклами з відзначення святкових заходів, виплату обласної премії імені Героя України Степана Бандери, вшанування пам’яті визначних осіб, відзначення пам’ятних дат та пам’ятних місць за кордоном та проведення пошуку і впорядкування поховань українців за кордоном.

У проекті обласного бюджету на 2019 рік для управління туризму та курортів облдержадміністрації на реалізацію програми розвитку туризму, курортів і рекреації передбачаються видатки в сумі 2838 тис. грн., які будуть спрямовані на проведення заходів програми туризму, курортів і рекреації, з яких на співфінансування проектів із залученням міжнародної технічної допомоги – 838 тис. гривень.

Новини