Новини

Львівський мандрівник перейматиме досвід у Лондоні

У січні в Лондоні відкриється знаменита туристична виставка. Її планує відвідати львівський мандрівник і спортсмен Роман Гринів, аби привести у рідне місто головні туристичні тренди світу.

«У моїх планах відвідати у січні видатну подію – лондонську туристичну виставку “AdventureTrawelShow”, яка відкривається 19 січня. Там будуть представлені масштабні пропозиції туроператорів всього світу, – це і дивовижна Африка, екзотична Австралія, Нова Зеландія та чимало інших незвіданих закутків нашої планети. Ця подія за масштабами навіть не співрозмірна з нашим ринком туристичних послуг, тому дуже цікаво буде запозичити британський досвід таких подорожей, який власне й гарантує максимальну зручність, вигоду й безпеку у найвіддаленіших закутках планети й за доступні кошти», – зазначив Роман Гринів.

За його словами, цього річ він також планує представляти Україну на чемпіонаті світу з велотреку серед спортсменів-ветеранів, який відбудеться в Манчестері.

«Поїду, є ще час на підготовку і пошук спонсорів і засобів, адже я маю намір представляти Україну і це ж не просто так, це відповідальна місія.Хоча  Великобританія вже бачила мене на велосипеді, правда не в якості спортсмена, а в якості туриста. Люблю вивчати країни, мандруючи  велосипедом. За останні два роки об’їздив ледь не все Об’єднане Королівство», – каже Роман Гринів.

Новини