Новини

Скорботного Христа реставруватимуть за аукціонні кошти

Під час благодійного «Аукціону надій» від Університету банківської справи зібрали 250 тисяч гривень на реставрацію скульптури Скорботного Христа. Про це повідомляє прес-служба університету.

За попередньою домовленістю з міським головою Львова Андрієм Садовим, суму зібрана студентами на аукціоні подвоять і місто розпочне відновлення статуї Скорботного Ісуса Христа на даху каплиці Боїмів.

Під час аукціону розіграли 89 лотів, подарованих львівськими художниками Євгеном Безніскою, Петром Сипняком, Михайлом Безпальковим та іншими. Свої лоти представили також львівська галерея «Про-Арт», «Ікон Арт», арт-студія «Зифіріна» та римарня «Клейнод».

Нагадаємо, гроші на дослідження та реставрацію каплиці Боїмів також збирали 5 грудня під час благодійного гала-концерту у Львівській опері, присвяченому 20-річчю Львова у переліку світової спадщини ЮНЕСКО.

Протягом минулих 12 років завдяки Аукціону надій від університету вдалось втілити такі проекти: відновлення старовинної дерев’яної церкви у Кутах, інкубатор для пологового будинку у Львові, комп’ютерний клас для вихованців колонії у Городку, реабілітаційний кабінет для дітей з вадами слуху у Харкові, очищення ріки Вільшанка на Черкащині, креативний простір для нечуючих у Києві та інші.

Новини