Новини

У Львові відкрили виставку Василя Пилип’юка «Постаті»

Сьогодні, 14 січня, у фотогалереї Василя Пилип’юка презентували виставку його робіт “Постаті”.

Про це повідрмляє прес-служба Львівської ОДА.

Участь у відкритті виставки взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та директор департаменту з питань культури, національностей та релігій обллдержадміністрації Мирослава Туркало.

“Ця виставка демонструє знімки видатних людей української культури, зроблені об’єктивом фотомитця Василя Пилип’юка. Що об’єднує їх і усіх нас сьогодні? Усі ми по одну сторону – НАТО, Європейського Союзу та України. Ми прагнемо для своєї країни та нашого народу світлого майбутнього. Майбутнього без війн. І сьогодні особливо важливим є не оступитися і дотриматися цього курсу, адже від усіх нас залежить, у якій країні ми житимемо завтра. Василь Пилип’юк ніколи не прогинався і не озирався назад, а твердо йшов своїм шляхом уперед, тож ми повинні наслідувати його приклад. Разом – до перемоги!” – наголосив очільник області.

Серед видатних постатей, які зафіксовані на світлинах – Ігор Калинець, Дмитро Павличко, Богдан Ступка, Роман Іваничук, Борис Возницький, Левко Лук’яненко, Іван Марчук та інші.

“Я радий, що усі сьогодні зібралися тут в ім’я пам’яті мого батька. Батько завжди буде знами через своє мистецтво, яке ми бачимо щодня. Це перша виставка з серії “Постаті”. Тут є зібрані 33 роботи з книги “Долею даровані зустрічі”. Це особлива книга, остання книга батька. Тому у мене виникла думка, відкрити у день його народження таку виставку”, – зазначив син фотомитця Володимир Пилип’юк.

Довідково:

Василь Пилип’юк народився у 1950 році в с. Новоселиця на Івано-Франківщині. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, йому присвоєно вчене звання професора. Художник Міжнародної федерації фотомистецтва, президент видавничого підприємства «Світло й Тінь», професор Львівської національної академії мистецтв. Василь Пилип’юк є автором 87 фотоальбомів, значна частина яких присвячена Львову.

Новини