Новини

Дрогобицька «Різдвяна зірка» зібрала 18 вертепів

У Дрогобичі відбувся другий фестиваль вертепів, який традиційно з благословення владики Ярослава (Приріза) організувала комісія у справах молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ під керівництвом о.Андрія Буня.

Цього року у фестивалі вертепів «Різдвяна зірка» взяли участь 18 колективів, які пройшлися вулицями міста Дрогобича з колядою та показали своє дійство в Дрогобичі,Трускавці та Східниці, повідомляє IA ZIK.

На цьогорічний фестиваль вертепів активізувалася молодь міста Дрогобича. Подали заявки та виступили вертеп Катедрального Собору пресвятої Трійці, два вертепи парафії Воскресіння Христового: вертеп молодшої групи «Христос рождається» та вертеп старшої групи «Вифлеємський подорожній», вертеп парафії Успіння Пресвятої Богородиці, вертеп «Дитячого парламенту» м. Дрогобича.

Парафія храму Петра і Павла с. Раневичі цього року організувала та подала на фестиваль аж три вертепи.

З Борислава на фестиваль вертепів прибула молодь парафії Різдва Пресвятої Богородиці, яка запропонувала свою містерію.

Прибула молодь парафії Перенесення мощей св. Миколая с. Старий Кропивник.

Танцювальна студія «Feel-Danсe» м. Стебника запропонувала на фестиваль свій танцювальний вертеп.

У фестивалі «Різдвяна зірка» взяла участь молодь парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Сколе.

Всього за три дні підготувала вертеп та подала заявку на фестиваль молодь з Авдіївки та Станиці Луганської.

Цікавий вертеп на екологічну тематику запропонувала спільнота «Самбірської молоді Собору» парафії Покрова Пресвятої Богородиці м. Самбора.

Свій вертеп організувала молодь чотирьох сіл (Мшанець, Галівка, Плоске, Виці) під керівництвом о. Романа Грома. А молодь парафій с. Рихтич прибула на фестиваль зі своїми віншівками та цікавими колядками.

Другого дня в рамках фестивалю «Різдвяна зірка» у Центрі душпастирства молоді були організовані різдвяні майстер-класи: «Різдвяна іграшка – птах миру»; «Різдвяна мотанка – ангел»; «Ангелики з соленого тіста» та «Різдвяні іграшки з фетру», які вели Світлана Забара з творчої майстерні «Галицький рептух» та Ольга Волинська (майстер-клас із фетру).

А ввечері всіх чекало дивовижне різдвяне дійство, організоване силами самої молоді під керівництвом о. Андрія Буня, – повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу СДЄ УГКЦ.

Новини