Новини

Львівщину представили на виставці в Катовіце

Представники управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації, спільно із санаторно-курортними комплексами Трускавця та Східниці представили туристичний потенціал Львівщини  у місті Катовіце, на 24 міжнародній виставці GLOBALnie 2018 в якій брало участь понад 200 учасників з Польщі та з за кордону. За підсумками організаторів виставку відвідало близько 8 тисяч візитерів з різних країн, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Представники управління туризму та курортів облдержадміністрації ознайомили усіх відвідувачів Львівського стенду із можливостями оздоровлення, рекреації та екскурсійними програмами.

Туристичні компанії Польщі зацікавлені в організації туристичних програм Львівщиною, зокрема місцями історико-культурної спадщини, а також можливістю відпочинку та лікування у Трускавці та Східниці. Відтак, під час виставки досягнуто домовленостей щодо організації промоційного туру за  участі представників Краківської Туристичної Асоціації та представників туристичних агентств до  курорту Трускавець.

 

Новини