Новини

Трускавець запровадив туристичний збір

Депутати Трускавецької міської ради підтримали рішення «Про тристичний збір», який становитиме 0,2 % від мінімальної зарплати, тобто 8 грн з особи на добу

Відповідне рішення підтримали вчора, 31 січня, на черговому засіданні сесії міської ради, повідомляє IA ZIK.

Як повідомили у Трускавецькій міській раді, згідно з Законом, вже з 1 січня такий податок як «Туристичний збір» має становити до 0,5% мінімальної зарплати для внутрішнього туриста та до 5% мінімальної зарплати для в’їзного туриста. Раніше податок становив приблизно 1% вартості номера.

Як зауважив Андрій Кульчинський, міський голова Трускавця, встановлення максимального податку негативно вплине на потік відпочивальників на курорт, а це може завести в скруту більшість підприємців, які працюють у сфері туризму. Тому всі, хто брав участь в обговоренні цього питання на бюджетній комісії погодились на однаковій ставці для двох категорій, яка не буде надто високою.

Згідно з рішенням, з 1 січня 2019 року, «Туристичний збір» для курорту Трускавець становить 0,2% для внутрішнього й для в’їзного туриста, а це приблизно 8 грн з людини.

Також депутати прийняли поправку до рішення, якою визначили, що кошти від туристичного податку будуть направлені на розвиток інфраструктури санаторно-відпочинкової сфери Трускавця.

Новини