Новини

У львівському парку культури з’явиться новий атракціон

Львівське комунальне підприємство «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького» оголосило тендер на закупівлю нового атракціону.

Відповідний тендер розміщено на порталі Prozorro.

Згідно з тендерною документацією, планують придбати сімейний атракціон “Літаюча машина”. Очікувана вартість становить 964 тисячі 810 гривень.

“Цей атракціон будуть виготовляти індивідуально для нашого парку. Виготовлення займе приблизно три місяці. “Літаючу машину” встановимо на місці старого атракціону “Дзвіночки”. До кінця року точно вже можна буде ним користуватися. Це сімейний атракціон, ціна на такі у нас приблизно 15 гривень”, – розповів Левко Міклош, заступник директора ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького».

Відповідно до технічного завдання, атракціон повинен являти собою закріплений на металевій платформі автомобіль, який рухається в одну і в протилежну сторону разом з платформою по металевих направляючих (двохвильовий трек). Автомобіль повинен мати яскравий вигляд та бути оснащений  мигаючими світловими вогнями з усіх боків.

Крім руху і розгойдування автомобіль повинен обертатися на 360 градусів навколо своєї осі. Кількість посадочних місць: 8 дорослих або 11 дітей віком до 10 років.

Аукціон із визначення підрядника розпочнеться 1 березня 2019 року.

 

Новини