Новини

У Яворові провели вернісаж із cтрітенських свічок

Сьогодні, 14 лютого, у переддень свята Стрітення Господнього, в місті Яворові Львівської області, на центральному ринку «Галя» майстрині влаштували вернісаж «Стрітенських свічок».

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Вернісаж в Яворові із «Стрітенських свічок», виготовлених із воску, прикрашених образками, квіточками, стрічечками, – приваблює своїм національним колоритом.

Господині не лише пропонують ці унікальні творчі доробки, а й діляться спогадами своїх бабусь про велику силу «Стрітенської свічки» – як оберега впродовж року від всіляких негараздів.

Вартість таких свічок – від 15 до 45 грн.

За словами яворівчанки пані Ганни, сила такої свічечки – не лише в освяченні її в церкві та в щирій молитві біля неї, а й в тому, хто саме її виготовив.

Майстрині в Яворові влаштували вернісаж із «Стрітенських свічок»

Майстрині в Яворові влаштували вернісаж із «Стрітенських свічок»

Нагадаємо, що за народними переказами, «Стрітенська свічка», як і вода, зберігається в кожній родині, бо має надзвичайну здатність допомагати в найважчі періоди життя, зокрема, охороняють житло від удару блискавки. Справжня «Стрітенська свічка» має бути виготовлена з чистого бджолиного воску. Головна її сила – в щирій молитві. І тоді, як вважають віруючі люди, вона приносить мир і спокій у наші душі при життєвих негараздах.

Новини