Новини

Минулого року в області провели 14 книжкових ярмарків

У межах програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області торік провели відкритий конкурс «Кращі книги Львівщини» і відібрали 210 видання для закупівлі. Також провели процедуру тендерних торгів, закупили 18 851 книгу на загальну суму – 2 200 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Про це повідомив сьогодні, 21 лютого, під час звіту директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

“Закуплені книги розповсюджувались серед бібліотек, громадських організацій, бюджетних установ та населення для забезпечення читацьких потреб. В умовах російсько-української війни, книги Львівських видавців є потужною інформаційною зброєю”, – зазначив Андрій Ковальський.

Також він зазначив, що у 2018 році провели конкурс підтримки періодичних видань області. За результатами конкурсу фінансової підтримку надали 26 періодичним друкованим виданням таким як: Часопис «Дзвін», Часопис «Нова Неділя», Журнал «Світ Дитини», Журнал «Універсум», Журнал «Гражда», Газета «Благовіст», Історико – краєзнавчий часопис «Грегіт», Журнал-газета «Сузір’я», Газета «Вісник Агрофорум»

Окрім того, впродовж 2018 року організували та провели 14 виїзних книжкових виставок-ярмарків.

Новини