Новини

Спортивні сім’ї змагатимуться у Сокалі

Протягом 2-3 березня, в місті Сокалі відбудуться фінальні змагання Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в межах наймасштабнішого обласного фізкультурно-спортивного проекту «Спортивні Ігри Львівщини».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Організатори змагань – управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центрфізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Сокальська райдержадміністрація.

Змагання відбудуться на території спортивної бази Сокальської ДЮСШ «Соколяни» (вул. Воїнів УПА, 22).Відповідно до правил змагань буде визначено переможців у 5-ти загальних видах програми.

Урочисте відкриття змагань 2 березня 2019 року о 12 год.

Довідково:

Змагання спортивних сімей у межах Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» відбуваються у три етапи:І етап – на місцевому рівні (у містах, районах та ОТГ Львівщини);ІІ етап – змагання серед переможців І етапу Львівської області (фінал Львівського обласного фестивалю) та ІІІ етап – Всеукраїнський фінал.

У другому етапі змагань (фіналі Львівського обласного фестивалю) беруть участь 2 сім’ї від кожного міста, району та ОТГ, з них одна сім’я виконує всі комплексні естафети, в тому числі естафети на воді, друга– виконує 5 комплексних естафет лише на землі, а також 1 сім’я з дитиною з ураженням опорно-рухового апарату (на візку) – бере участь у трьох адаптованих естафетах.

Новини