Новини

Торік на Львівщині провели 25 масштабних туристичних заходів

У 2018 році на Львівщині провели 25 масштабних туристичних та ділових заходів. Про це сьогодні, 25 лютого, під час звіту розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«Торік ми організували та провели 25 туристично-привабливих та ділових заходів на території Львівщини, серед яких: Міжнародний день туризму на Львівщині «Мандруй! Літай! Пізнавай!», туристичний Маркетплейс Львівщини» в межах Міжнародного Економічного Форуму, Міжнародний фестиваль гостинності та готельно-ресторанного бізнесу «HoReCa SHOW Lviv», «Гастрономічна презентація «Європейська кухня з локальних продуктів», Міжнародний день гір «Безпека зимових мандрів в горах» та інші», – розповіла Наталія Табака.

Окрім цього, торік Львівщину представили на 13 виставково-презентаційних заходах в Іспанії, Ізраїлю, Туреччині, Грузії, Китаї, Польщі, Чехії та Україні (Київ, Львів, Ужгород, Чернівці).

Також для представників ЗМІ організували 12 промотурів Львівщиною.

«Це 6 промотурів для представників ЗМІ, серед них  38 представників з України, Китаю, Азербайджану, Казахстану; Польщі та Білорусії та 6 промотурів для туроператорів серед яких представники з Грузії, Іспанії, Естонії, Португалії, Ізраїлю та  Азербайджану.

Новини