Новини

В області ознакували понад 300 км туристичних шляхів

В області розробили та ознакували 311 кілометрів шляхів активного й екологічного туризму. Про це учора, 25 лютого, під час звіту розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

«У напрямку розвитку інфраструктури це 311 кілометрів розроблених та ознакованих шляхів активного туризму. Після квітневого обходження волонтерами у партнерстві з Асоціацією гірських провідників «РОВІНЬ», ми дообстежемо шляхи і будемо активно ходити в гори, їздити велосипедом та корисно відпочивати», – розповіла Наталія Табака.

Також у напрямку розвитку інфраструктури реалізували гірський притулок на шляху «На межі трьох областей» в Славській ОТГ та туристичний барометр Тустань.

«Ми зробили фотолокацію біля Тустані, яка демонструє чистоту повітря «відпочивай здорово-живи здорово», демонструє, що подальше від урбаністики є місця де хочеться зупинятися і насолоджуватися чистотою повітря і красою природньої спадщини. Барометр також обліковує кількість туристів»,- додала Наталія Табака.

Новини