Новини

У Трускавці почався форум гостинності і курортології

Сьогодні розпочався Перший Східноєвропейський форум гостинності і курортології «Кришталевий лотос» у місті Трускавець. 

Протягом 27-28 лютого у Трускавці триватиме Перший Східноєвропейський форум гостинності і курортології «Кришталевий лотос», метою якого є вперше зібрати в одній локації людей, які займаються діяльністю в сфері гостинності і курортології в Карпатському регіоні Східної Європи, показати інвестиційну привабливість туристично-рекреаційного карпатського регіону Європи й започаткувати якісно нове партнерство заради промоції Карпат.

«Для Львівщини розвиток туризму та інфрастуктури є стратегічними цілями для розвитку як області вцілому, так і розвитку гірських територій. Все сприяє тому, щоб ми створювали якісні туристичні продукти і розширювали нові території для туристів, – зазначила керівник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

У перший день Форуму обговорили проблеми і перспективи розвитку міст-курортів в Карпатському регіоні Європи, учасниками заходу є представники самоврядування міст-курортів, керівники і власники готельно-ресторанної сфери, реабілітаційних і оздоровчих закладів України, Польщі, Словаччини, Румунії та Угорщини, представники бізнесу, влади, дипломатичного та депутатського корпусів цих країн, окремі міністри урядів, директори аеропортів та туристичних компаній.

У другий день Форуму відбудеться вручення нагороди за досягнення у відпочинково-туристичній сфері Карпатського регіону Європи «Кришталевий Лотос» відбудеться у межах Першого Східноєвропейського Форуму гостинності та курортології. Засновником Форуму є Міжнародний Центр «Європейська інтеграція України», співорганізатори – Львівська обласна державна адміністрація, Трускавецька міська рада, Комітет ВР України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

Новини