Новини

Олександр Ганущин взяв участь у засіданні комітетів Верховної Ради, пррисвяченому розвитку Карпат

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 30 березня, в Івано-Франківську взяв участь у спільному засіданні комітетів Верховної Ради України, присвяченому Карпатському регіону, зокрема розвитку його транспортної інфраструктури як ключової умови соціально-економічного зростання, повідомляє прес-служба Львівської облради.

Так, Олександр Ганущин представив парламентарям та очільникам гірських областей власне бачення вирішення проблем із реалізацією проектів у рамках Програм транскордонного співробітництва ENPI 2007-2013 на пунктах пропуску «Україна – ЄС».

Як пояснив голова Львівської облради, суть питання полягає в тому, що за кошти програм ЄС до 31 грудня 2016 року ДФС мала провести відбудову 6+1 пункту пропуску. «Мали використати 22,4 млн євро. У результаті підвели як імідж країни, так і своїх партнерів по той бік кордону, а також всіх потенційних бенефіціарів транскордонних програм», – сказав Олександр Ганущин.

На переконання Олександра Ганущина, першочергово необхідно надати належно оформлені звіти про реалізовані заходи і повернути різницю невикористаних коштів ЄС. На його думку, наступними кроками до вирішення проблеми є: функції замовника покласти на ОДА, вивести «0» і перерахувати ПКД та забезпечити ресурс на завершення робіт.

 

Новини