Новини

Взаємини між Україною і Францією стають щоразу тіснішими, – Андрій Білоус

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та голова Львівської ОДА Олег Синютка сьогодні, 2 квітня, обговорили питання двосторонньої співпраці з Надзвичайним і Повноважним Послом Французької Республіки в Україні пані Ізабель Дюмон, яка завітала на Львівщину для участі у відкритті фестивалю «Французька Весна» , повідомляє прес-служба Львівської облради.

На початку зустрічі керівники області в особі Ізабель Дюмон подякували Французькій Республіці за непохитну позицію у підтримці територіальної цілісності і незалежності України, її євроінтеграційних прагнень.

Як зауважив Андрій Білоус, ми є свідками того, як взаємини між Україною і Францією стають щоразу тіснішими. «Підтвердженням цього є велика кількість культурних акцій, співпраця в сфері бізнесу», – сказав він.

Також перший заступник голови Львівської обласної ради розповів про ефективну взаємодію Львівської аграрної палати з французькими партнерами. «Нещодавно з Франції повернулася наша делегація, в якій були фермери не тільки з Львівщини, а також з інших областей. І організація їхнього візиту у Францію була на найвищому професійному рівні. Додам, що французькі колеги запропонували можливість підготувати експерта з сільськогосподарських питань з числа студентів профільного львівського вузу», – розповів Андрій Білоус.

Варто зауважити, що під час зустрічі сторони обговорили перебіг реформ в Україні, зокрема в галузях децентралізації, освіти та медицини.

За словами першого заступника голови облради, ще від радянських часів Україні дісталася неефективна структура медичного забезпечення населення. «На жаль, реформа галузі охорони здоров’я з року в рік відкладалася. І це призвело до того, що ми змушені тепер реформувати її вже хірургічним методом. Відтак ми взялися за ґрунтовну реформу перегляду оптимальних структур закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування», – поінформував посадовець.

Говорячи про успішні приклади відкриття в нашому регіоні підприємств з іноземним капіталом, керівники області запросили бізнес Франції активніше інвестувати у Львівщину. У свою чергу Ізабель Дюмон погодилась, що на Львівщині дуже сприятливий інвестиційний клімат. «Постійно інформую підприємців своєї країни про вигідну можливість інвестувати в Львівську область. Додам, що мої співвітчизники-бізнесмени говорять, що у вас створені всі умови для комфортного ведення бізнесу», – підсумувала вона.

Довідково:

Французька весна в Україні – щорічний фестиваль французької культури в Україні. Кожного квітня фестиваль пропонує різноманітну програму в сфері образотворчого мистецтва, кіно, літератури та інших галузей культури. «Французька весна» відбувається в багатьох містах України. У Львові «Французька весна» цьогоріч проходитиме з 2 до 29 квітня.

Новини