Новини

В області щороку вирощуватимуть до 15 млн саджанців

Сьогодні, 21 березня, у Міжнародний день лісів відбувся старт весняного посіву лісового насіння в ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр», що у м. Брюховичі.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

«Відзначаючи Міжнародний день лісу, ми знаходимося у Брюховичах, де за суперсучасною технологією запускається виробництво з вирощування лісу. Відтепер у нас щорічно буде  вирощуватися від 2 до 15 мільйонів саджанців –  майбутнього наших Карпат, нашого українського лісу.  Карпати мають шанс на якісне лісовідновлення. Справді, мені дуже приємно, що ми цього змогли досягти разом – лісова галузь, обласна і центральна  влада», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Також  в межах акції «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019» сьогодні усі охочі зможуть долучитися до процесу висаджування дерев та ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства Львівщини.

Як відомо, у 2012 році Генеральною Асамблеєю ООН офіційно проголошено 21 березня Міжнародним днем лісів. Цього року він відбудеться під загальним гаслом «Ліси та освіта». Цього дня лісівники України розпочинають акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках-2019». Акція започаткована ще у 2006 році з ініціативи Державного комітету лісового господарства (Держлісагентства України). Початок акції збігається з початком лісокультурних робіт, суть яких полягає у штучному створенні лісових насаджень.

Новини