Новини

У Києві презентують туристичну галузь Львівщини

Туристичні та рекреаційні можливості Львівської області презентують на одній із головних подій туристичної галузі в Україні – 25-й Міжнародній туристичній виставці UITT’2019 «Україна – подорожі та туризм», що проходить днями у Києві.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації презентує гостям UITT’2019 головні туристичні особливості Львівщини: привабливі та популярні туристичні маршрути активного та гастротуризму, природні еко-локації, відпочинок у Карпатах, рекреаційні та лікувально-оздоровчі ресурси.

«Головним сьогодні є підвищення привабливості України як туристичної дестинації та перетворення сфери туризму на високорентабельну індустрію. Нам хочеться бачити високий розвиток туризму не тільки у таких великих містах як Київ, Львів, Одеса, але й інших містах країни. Для нас, українців, є дуже важливим проведення таких заходів, адже це є підтвердженням того, наскільки Україна є безпечною та наскільки в нас збільшується кількість туристів», – наголосив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук.

З кожним роком виставка UITT’2019 стає все більшою і вважається головною платформою для зустрічей міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів,  туристичних операторів і турагентств, представників держструктур, авіа, готелів, перевізників та медіа, де кожен спілкується, налагоджує зв’язки, підписує контракти.

«Туризм у світі зростає постійними темпами і минулого року досяг відмітки 1,4 млрд міжнародних туристів, навіть випередивши прогнози Всесвітньої туристичної організації, бо цей показник мав бути лише через два роки. І це говорить тільки про те, що туризм став найшвидшою галуззю у світі, сьогодні йому приділяють увагу всі міста і країни світу, це дуже висококонкурентна сфера», –  зазначив президент Національної туристичної організації Іван Ліптуга.

Цьогоріч у виставці UITT’2019 беруть участь представники з 22 країн світу та 39 міст і регіонів України.

Новини