Новини

Ведмежий притулок «Домажир» впорядкували

На території ведмежого притулку «Домажир» насадили модрину європейську, ялину, дуб, граб, бук, а також калину і барбарис.

Про це повідомили у Львівському обласному лісомисливському господарстві.

У ведмежому притулку «Домажир» відбулось озеленення та благоустрій. Нові алеї висадили представники Громадської Ради при Львівському ОУЛМГ, учасники молодіжної ради, працівники лісгоспу. Долучилися до спільної справи також перший заступник начальника Львівського  ОУЛМГ Ярослав Целень, голова Громадської ради при Львівському ОУЛМГ Степан Білас, директор ДП «Рава-Руське лісове господарство» Антон Косовський.

Представники громадськості вже не вперше брали участь у висаджуванні дерев. На їхньому рахунку вже понад 5 га висадженого лісу.

Довідково

Ведмежий притулок “Домажир” , що займає площу 20 га. відкрився у жовтні 2017 року поблизу села Домажир, 15 км від м. Львів  Він відповідає всім європейським стандартам закладів такого типу і створений за допомоги міжнародного благодійного фонду  FOUR PAWS.

Ведмежий притулок “Домажир” — реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок ведмедів із пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут  умови для утримання тварин максимально наближені до природних, що сприяє відновленню природних інстинктів та поведінки. Кожен ведмідь має свій особистий вольєр.

Новини