Новини

У Львові стартує Фестиваль американського кіно

У Львові 4-7 квітня проходитиме Фестиваль американського кіно «Незалежність». Про це Львівському порталу повідомили організатори.

У програмі – шість документальних фільмів про США сьогодні та те, якою ціною та якими методами цій країні вдається бути такою, якою ми її знаємо.

Партнером показів фестивалю «Незалежність» у Львові цьогоріч стала мистецька формація Wiz-Art.

«Ми вирішили як партнери організувати цю подію у Львові, бо нам цікаво привозити локальним глядачам фільми, які їх розвивають, збагачують їхні думки, фільми, які наповнені змістом та різними поглядами на звичні речі. Для нас це означає розширення кола людей, які отримають доступ до якісного та змістовного кіно, навіть якщо у ваших кишенях гуляє вітер», – розповіла креативна директорка фестивалю Wiz-Art Ольга Райтер.

Як зазначила, PR-директорка фестивалю «Незалежність» Анна Бурдіна, попри те, що це фестиваль американського кіно – у фільмах мовиться про проблеми, спільні для людей у різноманітних частинах світу.

Покази відбудуться у кінотеатрі «Коперник», вул. Коперника, 9. Фільми транслюватимуть мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Із програмою можна ознайомитися тут.

Фестиваль відбувається за підтримки посольства США в Україні.

Новини