Новини

У Городку встановлять металеву писанку

У Городку на Львівщині до Великодня планують встановити писанку, яку створили місцеві майстри.

Про це повідомляє Галнет.

– Писанка зроблена з металу, це ручна робота і робили її одразу декілька майстрів. Та поки що вона стоїть у нас на подвір‘ї, а до Пасхи лишилися лічені дні. Не знаю, як то має бути: вона в такому стані, що її треба відновлювати, – розповів у коментарі Galnet директор ТОВ «Писанка», у якого планують купити скульптуру, Євген Криса.

Він також зазначив, що створили цю металеву скульптуру декілька років тому, раніше її вже експонували у Львові та Городку. Окрім того, кований витвір для свого міста хотіла придбати Долинська міська рада, однак справа тоді завмерла. Чи купить її Городок підприємець теж достеменно не знає, каже, що поки що була лише розмова з мером.

Євген Криса пояснив, що та ціна, за яку вони згодні продати писанку місту є невеликою – 58 тисяч гривень. Це, запевняє чоловік, навіть не собівартість скульптури.

Кошти на купівлю писанки уже передбачили на засіданні сесії Городоцької міської ради – внесли відповідні зміни у Програму розвитку ЖКГ та благоустрій міста на 2019 рік. Мер Городка Роман Кущак у коментарі Galnet зазначив, що рішення сесії вже підписав:

– Думаю, десь з вівторка ми зможемо, на підставі виставленого нам рахунку, заплатити за писанку.

Він також додав, що ця писанка стоятиме у центрі міста – там, де зазвичай стоїть новорічна ялинка. Також очільник міста пояснив, що скільки стоятиме писанка – вирішуватиме місцева громада.

Новини