Новини

Ryanair збільшить кількість туристів у Львові – Президент

Президент Петро Порошенко привітав всіх львівян і західну Україну з тим, що компанія-лоукост Ryanair розпочне здійснювати рейси до львівського аеропорту, повідомляє прес-служба Львівсько облради.

«Для Києва це (прихід Ryanair – ред.) не є надзвичайно принциповим. В Києві працюють багато інших лоукостів. Ключова боротьба була за те, щоб привести Ryanair до Львова. Саме Львову сьогодні це додасть значного пожвавлення ситуації, завантажить пасажиропотік, збільшить кількість туристів з Європи у Львові. Львів насправді стає «туристичною Меккою», – наголосив Глава держави у коментарі журналістам.

Глава держави зауважив, що якщо квитки купляти заздалегідь, то ціна на них буде складати менше 20 євро. Президент зазначив, Ryanair планує цієї осені почати здійснювати рейси з України, водночас він не виключив, що це може відбутися раніше. «Бо під час обговорення з Президентом Ryanair, він сказав мені, що це обмежено постачанням нових літаків», – додав Петро Порошенко.

Глава держави також розповів, що має намір сьогодні обговорити з керівництвом області можливість побудови вузької колії до Львова. «Щоб туристи могли без того, щоб пересаджуватися, їхати напряму. Це збільшить значення Львова як залізничного хабу, це значно покращить ситуацію з вантажоперевезеннями», – зауважив він.

Президент планує доручити опрацювати таку можливість і підготувати відповідні пропозиції. «Впевнений в тому, що це збільшить обмін туристами та вантажопотоками між нами і європейськими країнами», – зазначив він.

Новини