Новини

«Яворівська писанка» – свято для українців та поляків

У місті Яворові Львівської області відбувся VI фестиваль «Яворівська писанка» за участі делегації з польської ґміни Кольбуди, що належить до Ґданського повіту Поморського воєводства.

Про це повідомив сьогодні, 2 травня, власкор IA ZIK.

Під час події презентованого великодні творчі доробки молоді, виготовлені під час акції «Зроби писанку своїми руками».

Члени польської делегації прийшли, одягнутими у вишиванки.

Організувала фестиваль «Яворівська писанка», який зібрав сотні людей різного віку на чільній площі Ринок, Яворівська міська рада, а ідейними натхненниками свята став міський голова Яворова Павло Бакунець.

Фестиваль благословили місцеві священики, а сестри-василіанки водили з дітками гаївки.

Переможців акції «Зроби писанку своїми руками», яка тривала майже місяць, нагороджено цінними подарунками.

У коментарі власкорові IA ZIK міський голова Яворова Павло Бакунець наголосив, що він вдячний усім, хто доклався до організації фестивалю «Яворівська писанка»: і меценатам, і членам журі, і юними митцям, а особливо – лідерові молодіжного руху на Яворівщині, депутатові Яворівської міської ради Ігорю Грабовському, який забезпечив разом із активною молоддю чітку роботу під час акції «Зроби писанку своїми руками».

«Приємно, що на Великодні свята в Яворів прибула поважна делегація з польського міста-партнера Кольбуди, яка ще раз засвідчила про те, що наша міжнародна співпраця набирає нових обертів. Зокрема, під час літніх вакацій діти з Яворова вже вкотре зможуть набратися сил на польському Помор’ї. Відрадно, що екс-воєвода Кольбуд Лєшек Ґромбаля не забуває Яворів, нині він знову прибув у наше місто з гарними подарунками», – наголосив мер Яворова.

Новини