Новини

Дрогобич вшосте проведе «Дні Австрії»

12-19 травня у м.Дрогобич вшосте відбудеться міжнародний форум «Дні Австрії». Цьогорічний форум присвячується Зальцбурзькому краю. Передбачено низку заходів, у яких братимуть участь дипломати, науковці, письменники та діячі культури з Австрії, України й інших східно- і західноєвропейських країн.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу організаційного відділу виконавчого комітету міської ради.

З цього приводу міський голова Тарас Кучма провів у Ратуші нараду за участі керівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради та доцента, доктора Ярослава Лопушанського – керівника Австрійської бібліотеки у Дрогобичі.

У ході засідання Ярослав Лопушанський, як голова організаційного комітету, ознайомив присутніх з програмою заходів.

З його слів, урочисте відкриття VI міжнародного форуму «Дні Австрії у Дрогобичі» відбудеться 13 травня о 10:00 у приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича.

Також цього дня заплановано прийом міським головою Тарасом Кучмою дипломатичних та громадських діячів.

У програмі форуму – прогулянки містом, тематичні виставки, виступи та доповіді, літературні читання, наукові конференції, концерти.

Учасники засідання обговорили низку організаційних питань, зокрема, щодо прийому почесних гостей.

«Дні Австрії – щорічний захід, який презентує іноземним гостям наше місто. Тому цьогоріч ми повинні зважити на недоліки минулорічні і докласти максимальних зусиль для забезпечення високого рівня організації та проведення цього заходу», – звернувся до учасників засідання міський голова Тарас Кучма.

Своєю чергою, Ярослав Лопушанський наголосив, що проведення міжнародного форуму «Дні Австрії у Дрогобичі» – взаємна популяризація спільної історичної та культурної спадщини України, зокрема, Галичини та Австрії. Зважаючи на багату культуру та архітектурну спадщину Дрогобича, цей захід є можливістю пропагувати місцеві надбання на широкий загал європейської публіки. Наслідком проведення таких заходів є розвиток співпраці між Дрогобичем та містами Австрії у сферах освіти, культури, соціально-економічній та медицини.

Нагадаємо, V міжнародний фестиваль «Дні Австрії у Дрогобичі» був присвячений федеральній землі Штирія.

Новини