Новини

Біля палацу Бадені у Буську відбудеться ретрофестиваль

У Буську біля палацу графа Казимира Бадені 2 червня відбудеться ретрофестиваль «Badeny fest».

Про це IA ZIK повідомили у Буській райдержадміністрації.

Організатори сподіваються, що фестиваль стане традиційним та проводитиметься у Буську щороку на початку літа.

Його мета – привернути увагу до пам’ятки архітектури, яка потребує на сьогодні проведення невідкладних реставраційних робіт, популяризувати древній Буськ серед вітчизняних та іноземних туристів, передати культуру, яка панувала на Галичині в період останніх декількох століть.

Жителів Буська та району, гостей чекатиме насичена програма. На подвір’ї замку буде влаштовано імпровізовану сцену, де впродовж дня триватимуть мистецькі виступи, діятиме «Містечко майстрів» і фотозона, поряд відбуватимуться майстер-класи, конкурси на найкращий ретрокостюм і двійників графа.

Гості свята матумуть нагоду придбати сувенірну продукцію з емблемою фесту, посмакувати їжею та смаколиками, які готували в різні історичні періоди місцеві газдині, пивом, яке варили на графській пивоварні, переглянути ретрофотографії та кінофільм.

Родзинкою стане привітання графа Казимира Бадені, який разом зі своєю сім’єю завітає на фестиваль, розповіли у райдержадміністрації.

Організатори сподіваються, що кожен з учасників «Badeny fest» зможе креативно підготуватися на свята, прибувши на фестиваль у одязі, характерному для певної історичної епохи: дами у довгих сукнях з аксесуарами (капелюшки та парасольки), чоловіки у костюмах з метеликами (фраках), в капелюхах.

Новини