Новини

На фестиваль до Львова приїдуть казкарі з 10 країн

У кінці травня у Львові відбудеться V Міжнародний благодійний фестиваль (трієнале) казок «KAZ.KAR.». Дітям, у тому числі позбавленим батьківської опіки, подарують свято казкарі з десяти країн світу.

Про це IA ZIK повідомив організатор фестивалю – Львівський обласний благодійний фонд «Торба».

Фестиваль відбувається в Україні раз на три роки і цьогоріч з’їзд казкарів у Львові відбудеться вже вп’яте.

До участі у Міжнародному фестивалі «KAZ.KAR.» зголосились творці казки з Польщі, Словаччини, Чехії, Білорусі, Угорщини, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії та Ізраїлю.

Головні фестивальні заходи відбуватимуться впродовж 30 травня – 2 червня. Зокрема, заплановані: репрезентація експозиції художніх творів, вистав-казок, літературних творів – казок, наукових досліджень феномену казки та майстер-класи з образотворчого, театрального та танцювального мистецтва.

Традиційно участь у Проекті беруть діти позбавлені батьківської опіки та шкіл інтернатів з Львівської області.

До складу міжнародної кваліфікаційної комісії цього року увійдуть 12 фахівців з галузі образотворчого мистецтва, театрального мистецтва, танцювального мистецтва, літератури, науковці. Запрошені народні артисти України: Ада Роговцева, Григорій Шумейко; хореографи: Олена Шоптенко; зірковий гість в номінації «літератора» – Олександр Дерманський; художники та ілюстратори: Вікторія Ковальчук, Малгожата Коморовська, Давид Хіорріні, Кристоф Мархля.

Новини