Новини

У Львові стартував Форум мудрої молоді

Сьогодні, 9 травня, у Львові стартував Всеукраїнський  форум мудрої молоді. На форумі зібралися близько трьох сотень молодих людей з усієї України.

Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної ради.

Перший день форуму буде присвячений панельним дискусіям про освіту, підприємництво, комунікації, державотворення. Серед спікерів форуму, які говоритимуть про вищезгадані теми, будуть представники Міністерства молоді та спорту України, зокрема, заступник міністра Олександр Ярема, місцеві підприємці і професіонали комунікаційної сфери.

Другий день форуму розбитий на чотири блоки занять та учасники форуму розділені на 4 сотні та 16 десятків. Блоки занять включають в себе дебати, дизайн мислення, а також командні ігри такі, як: мотузковий парк, футбол, рафтинг, скелі, волейбол, корабель, що дасть змогу розвинути свої навички роботи у команді та фізичні якості. День завершиться спілкуванням поруч ватри.

Третій день форуму пов’язаний з волонтерством, де організатори працюватимуть на сільськогосподарських підприємствах, фермах та в притулку для тварин.

На урочисте відкриття форуму завітав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, як зазначили організатори – друг УАЛ Львів.

«Українська Академія Лідерства – це коло молодих людей з високим потенціалом до лідерства,  де вони мають можливість отримати найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях і в майбутньому практикувати відповідальне лідерство на благо своєї країни. На моє переконання, Академія лідерства може стати тою рушійною силою для об’єднанням молодих людей, які знають, можуть і бажають змінювати життя в Україні на краще. Пишаємося нашою такою мудрою молоддю!» – зазначив під час виступу Олександр Ганущин.

Довідково:
Українська Академія Лідерства – це програма особистісного та суспільного розвитку, новий формат навчання для випускників середніх шкіл, що триває 10 місяців і будується на поєднанні елементів фізичного, емоційного та інтелектуального виховання на основі цінностей.
Проект реалізується за підтримки Адміністрації Президента, Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти і науки України та фонду Western NIS Enterprise Fund.

Новини