Новини

На Львівщині створять парк сучасних скульптур

Організатори – агентство Port agency і комплекс Edem Resort Medical & SPA – шукають художників, які працюють зі скульптурою, просторовими інсталяціями та міськими об’єктами.

Про це повідомляє Zruchno.Travel.

Новий парк сучасного мистецтва створять під Львовом. Як повідомляється на офіційному сайті ініціаторів проекту створення парку, ескізи скульптур для парку будуть створені під час воркшопу Sculpture Camp.

Набір на воркшоп проводять до 15 травня. Організатори – агентство Port agency і комплекс Edem Resort Medical & SPA – шукають художників, які працюють зі скульптурою, просторовими інсталяціями та міськими об’єктами.

“Наша мета – створити парк сучасної скульптури – публічний простір для всіх бажаючих: місцевих жителів, українських та іноземних туристів. Для українських художників – це шанс долучитися до створення масштабного ландшафтного проекту, місця популяризації українського сучасного мистецтва, яке не поступатиметься відомим паркам світового масштабу”, – запрошують організатори.

За підсумками відкритого конкурсу відберуть 10 учасників. Sculpture Camp проведуть із 14 по 21 червня на території Edem Resort у Львівській області. Художники дослідять локацію, прослухають лекції від міжнародних експертів і розроблять ескізи скульптур, які стануть частиною сучасного скульптурного парку. Публічний простір створять у 2020 році навколо Edem Resort.

Новини