Новини

Львівщина святкує День вишиванки

У четвер, 16 травня, у сквері біля будівлі Львівської обласної ради за участі керівництва та працівників обласної ради  та облдержадміністрації відбулося спільне виконання Державного гімну України з нагоди святкування Дня вишиванки.

Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

«Дуже добре, що в Україні є традиція у такий день приходити у вишиванках на роботу, все більше людей долучається до такої ініціативи. Я хочу усіх нас привітати з Днем вишиванки. Ніколи не забувати, що український національний одяг – це те, що додає сили, енергії, духу. Особисто моя колекція вишиванок налічується 20 різноманітними сорочками, яка з року в рік поповнюється новими», – зазначив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Нагадаємо, Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення – щороку в третій четвер травня (будній день). Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Новини