Новини

У Львові стартував Дитячий форум «Книгоманія»

17 травня у Львівському Палаці Мистецтв стартував Дитячий форум–Фестиваль дитячого читання “Книгоманія”  – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Присутніх привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Мені б дуже хотілось щоб майбутнє нашої держави було заобдарованими,розумними щасливими людьми. А для цього важливо з дитинства читати книги, тоді ми обов’язково переможемо”, – зазначив очільник Львівщини.

Відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка очільник області вручив державні нагороди: орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначили президента громадської організації «Форум видавців» Олександру Коваль.

Звання «Заслужений працівник культури України» присвоїли президентові благодійної організації «Фундація-«Андрей» Михайлу Перуну та директорові комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р. Іваничука» Тетяні Пилипець.

Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія» – це 3 дні читання, конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

Організатори очікують понад 7 тисяч відвідувачів – дітей з батьками, а також вихователів, вчителів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2019» з 18 областей України.

Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої  гри «Супергерої рятують планету»

Новини