Новини

Театр «Під мостом» показав французьку любов у мініатюрах

Львівський театр сатири «Під мостом» представив свою нову виставу: пєси-хвилинки фрацузького драматурга  Жаннін Вормс. За словами режисера-постановника Валерія Москаленка, це експериментальна вистава, яка складається з кількох мініатюр, обєднаних темою кохання. Але особливості цього високого почуття представлено у досить специфічному трактуванні – сатиричному, а іноді й відверто саркастичному.

Загалом під час прем’єрного показу було зіграно десять п’єс-хвилинок: «Газета», «Ніхто не буває досконалим», «Подружки з малечку», «Дон Жуан», «Перед тим як піти до Ламбертів», «Ніколи не можна вірити словам», «Срібне весілля у вищому світі», «Сіль», «Мріяти, щоб жити», «З усім тим, що тепер діється».

Вистава відбувалась у затишній камерній обстановці, між мініатюрами звучала романтична французька музика, а глядачів частували ароматною кавою. У антракті режисер навіть запропонував глядачам потанцювати під неї, однак ніхто так і не наважився.

Театр «Під мостом» було створено у 2003 році  при палаці культури ім. Гната Хоткевича як студію для обдарованих молодих людей шкільного та студентського віку. За часи існування театру змінилося уже кілька складів колективу, незмінним залишається лише його засновник та художній керівник – режисер Валерій Москаленко.

Новини