Новини

Фестиваль «Небу-ХАЙ!» пройде на Миколаївщині

24-26 травня у с. Березина Миколаївського району Львівської області відбудеться фестиваль «НЕБУ-ХАЙ!».

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу, інформує прес-служба Львівської ОДА..

“На учасників фестивалю чекає квест «Скарби Скарбека», вільне падіння на аербег, пейнтбол, каякінг, бої сумо, скелелазіння, паркур, заплив на саморобних плавзасобах «Всі на всьому», велопробіг Львів-Березина, показові виступи колективів fire-show та багато іншого”, – зазначив організатор фестивалю «Небу-ХАЙ!», президент турклубу “Манівці” Тарас Тарас Білошицький.

Як наголосила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака, мета фестивалю – показати учасникам як цікаво і активно можна розважатись без проміле – до того ж, у будь-якому віці.

“Фестиваль і локація – чудова ідея для вікенду та подорожі зі сім’єю, друзями і те, що фестиваль пропагує здоровий відпочинок  – це  гарно підходить у концепцію програми розвитку туризму в області. Навколо фестивалю є цікаві туристичні локації:Стільське горбогір’я, веринський тисячолітній дуб, будівля сиротинця графа Станіслава Скарбека у с. Заклад. – підкреслила Наталія Табака.

Також фестиваль має соціальну мету – це цеглинка для побудови громадської мульстиспортивної школи у с. Березина.

“Цей фестиваль передусім гуртує активну молодь, тому що кожному є чим себе зайняти.  Захід є оригінальним і ми запрошуємо туди усіх охочих. Це взірець того, коли є ціль і для цього роблять усі кроки, щоб розвивати молодь та суспільство”, – наголосив директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Андрій Ковальський.

Одночасно з фестивалем функціонуватиме дитяча зона проекту “Здоровий відпочинок для всієї сім’ї” за сприяння департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА.

“Сімейні цінності є надзвичайно важливі, бо саме у сім’ї формуються традиції та звичаї.  На сімейній  локації батьки зможуть провести час зі своїми дітками, і ці моменти відобразити у чудових фото”, – зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення ЛОДА Уляна Дорош.

За словами медиків, такі заходи – це якісна пропаганда здорового способу життя, зокрема серед молодих людей.

Організатори заходу – «Туристсько-спортивний клуб «Манівці» та департамент внутрішньої та інформаційної політики та управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації та департамент гуманітарної політики міськради.

Новини