Новини

Сокаль відзначив День міста

26 травня Сокаль відзначив день міста. Розпочались святкування турніром з міні футболу, дитячим велопробігом, естафетою та виступами з карате.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Опісля для гостей свята працював еко ярмарок, атракціони, виставки, провели різноманітні майстер-класи.

Привітав учасників та гостей свята перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Вітаю вас зі святом міста, яке має майже тисячолітню історію, має свій стержень. Ще тисячу років назад потрібно було давати відсіч монголо-татарському ігу , бої точилися тут, але Сокаль – місто, яке відстояло своє право отримавши Магдебурзьке право у 15 столітті, місто де творив колишній президент ЗУНР Євген Петрушевич, місто , яке дало життя відомим журналістам, мистецтвознавцям, художникам. Місто, яке сьогодні долучається до розбудови місцевого самоврядування, має харизму і пам’ятники історії і культури. І сьогодні у вас день народження. Бажаю вам міцності та єдності, гордості за те, що ви тут народилися, мешкаєте, працюєте та творите, бажаю щоб ви своєю працею вершили все, щоб Сокальщина,  Львівщина і наша українська земля ставали все сильнішою і сильнішою», – зазначив Ростислав Замлинський.

Також в межах відзначення Дня міста відбулась молебень в кафедральному соборі св. Петра і Павла та виступи творчих колективів.

Новини