Новини

У Львові звучатиме музика гірських полонин

Неймовірний проект народився в рамках 38-го міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», що триває цими днями у Львові, повідомляє Lemberg News.

«Феєрична Гуцулія» – яскравий музичний експеримент, що підкорив серця львів’ян. На одній сцені, зустрілися гуцульські традиційні музики з Космача, Яремче, Замагори із виконавцями академічної школи – легендарний ансамбль «Високий замок». Музиканти спільно виплітали диво пристрасного і до сліз щемливого гуцульського фолку. Музика, що народжена вільними вітрами й красою гірських полонин, Свободою та Любов’ю до своєї Землі! Пісня, що передавалася з покоління до покоління та надихала найвизначніших класиків! Глядачі завмирали від звучання давніх мелодій з вівчарського побуту і гірської культури. Сльози з’являлися на очах від ніжних «бервінкових» ладканок у народній манері. Запальні композиції славетних українських митців змушували підспівувати, годі було всидіти на місці! Хто не встиг долучитися до музичних скарбів Гуцульщини – маєте чудову нагоду!

6 червня о 19.00 у атмосферній ресторації «Пструг і Вино» організує справжнє свято гуцульської феєрії! Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» подарує пристрасну й запальну музику із самого серця Карпат!

Новини